Potrzebujesz wsparcia doświadczonych strategów i multidisciplinarnego zespołu ekspertów ds. rozwoju biznesu? Masz dylematy inwestycyjne?


Eksperci DEKRA pomogą ci zdefiniować strategię biznesową i wdrożyć innowacyjne zmiany w firmie. Określą mocne i słabe strony twojej działalności i opracują plan działania dostosowany do współczesnych realiów rynkowych.

Doradztwo

Skontaktuj się z nami!

DEKRA Automotive Solutions

DEKRA wspiera swoimi zasobami eksperckimi wszystkie obszary prawidłowego funkcjonowania biznesu, oferując:

  • Doradztwo biznesowe, które polega na odnalezieniu sposobów na większą efektywność, optymalizację kosztów i zarządzanie ryzykiem działalności.
  • Coaching biznesowy będący inną formą doradztwa, gdzie wykorzystuje się charyzmę coacha. W efekcie wspólnych dyskusji, warsztatów czy wykładów powstają najciekawsze pomysły.

Dlaczego warto?

Poprawa wiedzy o własnym biznesie

Ograniczenie ryzyka prowadzenia biznesu

Dostęp do wiedzy i umiejętności ekspertów

Nowe możliwości rozwoju

Długoletnie doświadczenie w pracy z przedsiębiorstwami pozwoliło ekspertom DEKRA poznać polski i międzynarodowy rynek motoryzacyjny. Nasze doradztwo strategiczne bazuje na najnowszych trendach i innowacyjnych pomysłach.


Nasi doradcy pomogą ci w trafnej diagnozie obecnej sytuacji, opracują wskazania rozwojowe i oszacują niezbędne do tego zasoby.


Sesje coachingowe wydobędą potencjał organizacji i umożliwią zwiększenie efektywności firmy.


Dowiedz się więcej!

Skontaktuj się z nami!

Nasz ekspert odpowie na Twoje wszystkie pytania!

Informujemy, że podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać powyższą zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.