Chcesz przyspieszyć rozwój pracowników dzięki szkoleniom e-learningowym? Szukasz skutecznego kanału komunikacji w firmie?


DEKRA Digital to nowoczesna platforma edukacyjna oraz baza wiedzy i dobrych praktyk organizacji. W skład systemu wchodzi również pełny panel administracyjny, ułatwiający organizację i przygotowanie szkoleń.

Digital

Skontaktuj się z nami!

DEKRA Automotive Solutions

Jakie są najważniejsze funkcjonalności DEKRA Digital?

  • Dzielenie się wiedzą i materiałami szkoleniowymi
  • Tworzenie osobnych pokoi i zarządzania nimi podczas spotkań online
  • Chat z innymi pracownikami i tworzenie notatek ze spotkań
  • Organizacja sesji Q&A

Dlaczego warto?

Nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie

Monitoring postępów pracowników

Szybki i prosty przekaz informacji

Usprawnienie procesów zarządzania

DEKRA Digital daje możliwość realizacji wszystkich elementów szkoleniowych i wdrożeniowych w wersji zdalnej. Wszelkie aktywności użytkowników są rejestrowane z możliwością oceny ich jakości i terminowości.


Platforma zapewnia skuteczny kanał komunikacji w formie sal webinarowych, umożliwiających prowadzenie szkoleń grupowych oraz indywidualnych coachingów.


Inną funkcjonalnością aplikacji jest przygotowanie cyklu filmów instruktażowych, dotyczących kluczowych procesów zarówno obsługi klienta, jak i procesów zarządzania.

Dowiedz się więcej!

Skontaktuj się z nami!

Nasz ekspert odpowie na Twoje wszystkie pytania!

Informujemy, że podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, oraz że mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać powyższą zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.